KÖKSAL İNŞAAT VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
FİRÜZKÖY MAH.BAĞLARİÇİ CAD.NO:83 AVCILAR-İSTANBUL-TURKEY
AnaSayfa
Ürünler
Hizmetler
Resim Galerisi
Hakkında
Hakkında
Firmamız 1952 yılında İnebolu'da imalat ve ticaret hayatına başlamıştır. 1958 yılında da İstanbul- Yenikapı' da satış mağazası eklenmesi ile devam etmiştir. 1960' lı yıllarda İnebolu'da atölyede imalat yapılırken, İstanbul'da satış yapılmıştır. 1972 yılında İstanbul Avcılar semtine taşınınan firmamız ticaret hayatına devam etmektedir.Bugün 2000 m2 açık alan vw bunun içinde 1600 m2 kapalı alan inşa edilerek yeni faaliyetlerine devam etmektedir.
KÖKSAL KERESTE yıllardır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. 1952 yılında Mehmet Köksal tarafından " KÖKSAL KERESTE " olarak kurulmuştur. Daha sonra kardeşleri Raşit ve Tahsin Köksal işletmeyi devralarak, hizmet kalitesini de arttırarak müşterilere iyi hizmet vermeyi ilke edinmişlerdir.
1972 - 2004 yılları arasında Kollektif Şirket olan firmamıza Tahsin Köksal'ın vefatından sonra KÖKSAL İNŞAAT LİMİTED Şirketi'de eklenerek ikinci kuşak olarak faaliyetlerine oğlu Raşit KÖKSAL ve yiğeni HASAN LEVENT YILDIRIM'la birlikte devam etmektedir.
KÖKSAL KERESTE olarak 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız; kuşaktan kuşağa oluşan bilgi vetecrübe ile kendine özgü bir kalite, performans geliştirerek yıllık 5.000 m3 kapasiteyle yerli, ithal tomruklardan inşaatlık, doğramalık ve mobilyalık kereste imalatı yapmaktadır.

" ŞUBEMİZ YOKTUR ."

 


 
Genel bakış
Müşterilerimiz
İletişim